Wentylacja mechaniczna
Podziel się

Założyciel: Tobias

Opis: Jeżeli ktoś szuka odpowiedniej firmy zajmującej się... więcejJeżeli ktoś szuka odpowiedniej firmy zajmującej się wentylacją, to z całego serca polecam fachowców z Eco Comfortu. Pełen profesjonalizm, zaawansowane narzędzia (anemometr!) i terminowość - wszystko u nich się zgadza. A na wentylację mam 10 lat gwarancji. Jeszcze z żadną firmą nie współpracowało mi się tak dobrze, jak z nimi.
ukryj

Odsłony wątku: 0

Wentylacja mechaniczna

 
Odpowiedz
Tobias
16 Lipca 2013
Tobias


Jeżeli ktoś szuka odpowiedniej firmy zajmującej się wentylacją, to z całego serca polecam fachowców z Eco Comfortu. Pełen profesjonalizm, zaawansowane narzędzia (anemometr!) i terminowość - wszystko u nich się zgadza. A na wentylację mam 10 lat gwarancji. Jeszcze z żadną firmą nie współpracowało mi się tak dobrze, jak z nimi.


Lubię!Pomocne
robertadler
27 Maja 2014
robertadler


Jak chodzi o wentylacje mechaniczne to sądzę, że warto również zwrócić uwagę na ofertę Brookventu, który to ma również swój oddział w Polsce, a stosowane przez nich technologie są światowej klasy.


Lubię!Pomocne
wladek10
30 Maja 2014
wladek10


Teraz można znaleźć wiele firm specjalizujących się właśnie w wentylacji - dzięki temu bez trudu można dostosować taką instalację do swoich potrzeb. Często wentylacja jest wykorzystywana pod kątem poddasza, aby zaadaptować to pomieszczenie na kolejny pokój. _____________http://apeco.pl


Lubię!Pomocne
wolski
08 Sierpnia 2014
wolski


Pamiętać trzeba jeszcze o tym, że trzeba robić pomiary wentylacji mechanicznej, które powinny być dość regularne. Są istotne dla sprawdzenia, czy wentylacja działa odpowiednio i czy wszystko jest dobrze.


Lubię!Pomocne
magda906
28 Kwietnia 2015
magda906


Bardzo nowym , ale ciekawym temat jest teraz wnetylacja z odzyskiem ciepła. Prawdza się ono doskonale w ocieplonych obiektach, gdzie nie działa wentylacja grawitacyjna, a mikrowentylacja, nawietrzniki czy ciągłe otwieranie okien są niewystarczające. W takich sytuacjach idealna jest wentylacja mechaniczna, która dostarczając i ocieplając powietrze z zewnątrz, jednocześnie pozbywa się zużytego powietrza z wewnątrz budynku. Zyskujemy dzięki temu niebywały komfort, zdrowie oraz oszczędzanie energii.   Dużo na jej temat można poczytać na: http://www.rekuperatory-nikol.pl . Jak dla mnie super rozwiązanie


Lubię!Pomocne
krzysztof77
29 Kwietnia 2015
krzysztof77


Również zastanawiam się nad wentylacją mechaniczną.Wentylacja grawitacyjna, którą mieliśmy do tej pory jednak nie wystarcza, dlatego myślę nad zainwestowaniem w odpowiedni sprzęt m.in anemostaty http://www.centrumklima.pl/pl,produkty-wentylacja-klimatyzacja,15,nawiewniki-anemostaty-kratki-zawory.html . Chodzi o lokal biurowy. Zamierzam zgłosić się z tym do fachowców, ale może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie?


Lubię!Pomocne
Jarek32
02 Czerwca 2015
Jarek32


Jeżli zawodzi wentylacja grawitacyjna, to może oznaczać, że jest ona niewystarczająca. Sytuacja taka najczęściej występuje w przypadku dużych pomieszczeń/ budynków. Warto rozejrzeć się za czymś dodatkowym, mam tutaj na myśli wentylatory dachowe, takie jak np. http://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-dachowe,27.html Mogą być z powodzeniem stosowane w dużych halach np. sportowych, jak i w biurach czy domach. Dobra wentylacja zapewnia komfort przebywania w pomieszczeniu i zapobiega np. powstawaniu grzyba. Warto poczytać o tym więcej.


Lubię!Pomocne
 
Odpowiedz

Forum budowlane

To jest miejsce dla osób, które:

  • szukają porady budowlanej
  • chcą się podzielić się swoim doświadczeniem
  • mają ochotę podyskutowaćz innymi użytkownikami

Zdobądź status eksperta

Nasi moderatorzy bacznie obserwują wydarzenia na całym serwisie i nagradzają punktami za: 
  • Aktywność na forum
  • Ciekawe profile
  • Aktywność w poznawaniu nowych znajomych
  • Wysokie oceny profilu i innych działań
  • Tworzenie ciekawych i popularnych grup
  • Inne, pozytywne aktywności
 

Zaloguj sie