Meble kuchenne na wymiar czy w zestawie?
Podziel się

Założyciel: gshok

Odsłony wątku: 0

Meble kuchenne na wymiar czy w zestawie?

 
Odpowiedz
Sunsin
17 Kwietnia 2015
Sunsin


Mi się wydaje, że jeżeli ktoś trafi fajne meble w zestawie to można sobie kupić z tym, że wiadomo, że takie meble nigdy nie będa idealnie pasować, chyba że będziemy mieli mnóstwo szczęsia, w innym przypadku jest to raczej nie możliwe. Wiadomo, z drugiej strony coś takiego - http://www.drew-pol.com/meble-kuchenne-oferta to jest bajka, ale też nieosiągalna, dla wielu osób ze względów finansowych, akurat w drew-pol mają zróżnicowane ceny, a meble jakościowo są bardzo fajne, ale wiadomo, że zakup i tak będzie droższy niż jakiś segmentów ze sklepu. Kwetia indywiudalna. 


Lubię!Pomocne
dziunius
22 Maja 2015
dziunius


Moim zdaniem obie propozycje mają swoje zalety. Zastanów się jakimi pieniędzmi dysponujesz. Druga opcja może okazać się bardziej kosztowna -ale za to - dać lepsze efekty. :)


Lubię!Pomocne
JanuszEf
09 Czerwca 2015
JanuszEf


Wiadomo, że meble robione na wymiar wyjdą drożej ale dostajemy to co chcemy i co na pewno wejdzie do naszej kuchni. To szczególnie istotne dla właścicieli nietypowych wnętrz. Meble i zabudowy na wymiar według indywidualnych projektów przy okazji wykonywania kompleksowych remontów i aranżacji oferuje firma Modernbud. Pełna oferta i kontakt na stronie firmy  http://www.modernbud.com.pl/


Lubię!Pomocne
metfach
10 Lutego 2016
metfach


Meble kuchenne to zawsze na wymiar. Zawsze dadzą lepszy efekt i będą bardziej funkjonalne. Np meble kuchenne poniżej doskonale się sprawdzą w każdej kuchni. A te z Ikei - to już musimy my się dopasowywać do ich rozwiązań.

Źródło: http://jfm-furniture.pl


Lubię!Pomocne
edgarr89
25 Lutego 2016
edgarr89


Meble kuchenne na wymiar to zdecydowanie lepszy wybór, szczególnie w przypadku małej kuchni - można wtedy wykorzystać każdą wolną przestrzeń, nie wspominając o tym, że takie meble są znacznie lepszej jakości. Jeśli jest to ktoś z Podkarpacie, to sprawdźcie sobie firmę ŁUKSTOL http://www.lukstol-meble.pl


Lubię!Pomocne
Gusia
16 Marca 2016
Gusia


Jestem zdecydowaną zwolenniczką mebli ykonywanych na wymiar.  Moim zdaniem lepiej wydać kilka złotych więcej ale mieć pewność że meble, które kupimy posłużą nam przez kilka łądnych lat. Jak boisz się o kosztu to tutaj http://www.askuchnie.eu/wycena.htm możesz skorzystać z darmowej wyceny. Sprawdzisz ile wyniosły by Cię takie meble. 


Lubię!Pomocne
Klappa
10 Lipca 2016
Klappa


Zarówno meble gotowe jak i meble na wymiar mają swoje plusy i minusy. Meble gotowe są z reguły trochę tańsze od mebli robionych na wymiar, ale też w ich przypadku jesteśmy ograniczeni i nie zawsze takie meble będą idealnie pasować do kuchni. Meble robionę na wymiarą są zazwyczaj trochę droższe, ale kupując takie meble możemy mieć zagospodardowany każdy kawałek powierzchni. Mam małą kuchnię w swoim mieszkaniu i nie mogłam sobię pozwolić na kupienie gotowego zestawu mebli i zdecydowałam sie na Meble kuchenne Jago , bo zależało mi na nowoczesnej kuchni i jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni. 


Lubię!Pomocne
 
Odpowiedz

Forum budowlane

To jest miejsce dla osób, które:

  • szukają porady budowlanej
  • chcą się podzielić się swoim doświadczeniem
  • mają ochotę podyskutowaćz innymi użytkownikami

Zdobądź status eksperta

Nasi moderatorzy bacznie obserwują wydarzenia na całym serwisie i nagradzają punktami za: 
  • Aktywność na forum
  • Ciekawe profile
  • Aktywność w poznawaniu nowych znajomych
  • Wysokie oceny profilu i innych działań
  • Tworzenie ciekawych i popularnych grup
  • Inne, pozytywne aktywności
 

Zaloguj sie